| ToxicShadow99 a întrebat:

Salut,acum câteva momente am ajuns acasă,am fost plecat cam o oră,când am intrat in cameră am realizat că laptopul era deschis și foarte încins, avea doar ecranul stins.Am dorit să il închid,pentru a-l lăsa să se răcorească. După câteva secunde, s a închis singur și am simțit un miros de plastic încins cred.L-am lăsat așa cam 30 de minute,după am dorit să intru puțin să mă joc.dar,surpriză, nu se mai deschidea.Am încercat să i scot bateria,să l reconectez la baterie, dar nimic.Nici măcar nu se aprind led-urile care indică stand by sau încărcare, doar se aude foarte încet un 'țârâit' dacă pot spune așa.Menționez că este un Acer Aspire 5733 cumpărat acum 3 ani.Mulțumesc,

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E stricat, simplu, mergi cu el la un service reparatii laptopuri, si băietii de acolo in urma unei verificari a laptopului i ti spun ce are, si cit te va costa reparatia. succes.

| K0sti a răspuns:

Si in 3 ani l-ai curatat si tu vreodata, ai schimbat pasta termica? Nu, ca e greu...acum adio laptop!