| euBaxTeR a întrebat:

Ma ajuta cineva cu un sv de samp?
Nu stiu sa scriptez pawno asa ca daca ma ajuta cineva as fi multumit sau sa imi dati unul gata facut

Funda+vot+owner pe server

1 răspuns:
| Alexutzu_Alexu_1975 a răspuns:

Eu te pot ajuta dar cu o conditie! eu scriptez dar tu trebuie sa il hostezi adica sa dai vreo 5 euro sa til tina deschis o luna. Eu am sriptat si sunt cat si cat experimentat dar unele lucruri nici eu nu le stiu deci nu imi cere nu stiu ce chesti complicate am facut un gamemode foarte frumos daca vrei sa colaboram skype-el meu este : dialex_90 (Alexu Alexutzu ) la nume sper sa colaboram si cine mai doreste sunt scripter pentru 2 euro dar tot voi platiti hostarea laughing