| Nikolassss a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva am urmatoare problema am net cu user name si pass si conexiunea de mi-o creez eu cu usernamele si pass merge la 1G cum as putea sa fac loacl are conection sa mearga la 1G Funda! http://img546.imageshack.us/img546/4963/awdwadwaawdwa.jp g

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa dai peste o adevarata problema dupa ce faci asta:
http://www2.slac.stanford.edu/comp/winnt/faq/networking/nic_speed.htm
Tu alegi 1000Mbps/1Gbps. Oricum recomandat e Auto-detect pentru ca daca modifici manual, mai ales la o valoare mai mare atunci s-ar putea sa te trezesti cu "network cable unplugged".
Ceea ce vrei tu nu te ajuta la nimic. Depinde oricum de viteza data de furnizor, de tipul de cablu, tipul placii de retea, de hard-disk, etc.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa...nu apare decat pana la 100mbps? Ok. O sa mai studiez si eu problema asta. Oricum nu prin modificarea acelei valori ai net mai rapid.