| dany7 a întrebat:

Ma deci totusi sunt confuz... Daca merg la Cosmote, Germanos, Orange, Vodafone cat costa un samsung galaxy mini 5570? la pret liber, dau funda... :p a si inca ceva v-ati luat vreun telefon de la telefonultau.eu? sunt bune funda si folositor Bye

Răspuns Câştigător
| GoldwinNn a răspuns:

Eu mi-am luat Samsung galaxy mini 5570 de la Orange la liber si am dat 5 mil jumate

2 răspunsuri:
| vlad4game a răspuns:

Fratee telefonultau.eu este un super site mi-am luat eu un HTC desire de la ei si in 3 zile de la comanda a ajuns acasa... e misto ca te lasa sa desfaci pachetul in fata curierului primesti garantie si poti sa il dai inapoi daca e ceva ineregula. iti recomand sa suni la servici cu clienti de la ei au nr pe site sus in coltu dreapta si iti spun ei mai multe detalii, eu personal mi-am luat 2 tel de la ei si nu a fost vreo problema

| Clau14 a răspuns:

Telefonul costa in jur de 5 milioane. Nu mi-am luat eu dar si-a luat un prieten telefon de pe acel site, este foarte bun happy