| RainUmbrella a întrebat:

Ma gandeam sa-mi fac un site pe google sites! Ce ziceti? E gratis nu? E bun? Astept pareri.

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

De ce te complici? Cu www.wordpress.com e mult mai simplu. sau Blogspot pe google e de munca, daca vrei sa bibilești mult la el fa pe google daca vrei sa mearga repede, usor, cu sute de teme mergi pe wordpress.

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Sau mai bine incerci cu www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| WyndFTW a răspuns:

Dece vo place sa faceti traba simpla si proasta. Cu bloger sau wordpress sau alte din astea e simplu intr-adevar insa are si dezavantaje. in primul rand porcaria dela nume cu. wordpress sau.blogspot. in al doilea rand aia va detin blogu nu voi. Daca incalcati drepturile de autor gen [va luati un domeniu.com si ese numele "blabla.com" si ziceti ca ati facut blogur respectiv voi insiva blogger sau aia la care ati creeat blogul vil pot sterge.] Voi nu stiti ca cei mai greu e si frumos. Daca va faceti cu HTML si alte limbaje nimeni nu va mai detine situl sunteti autorii de drept ai sitului/blogului. Si nu este deloc greu. Py mine e mai greu sa gasesc un host pentru al tine deschis. ca nu ma pricep. Insa pot face un site in 2 minute. Cat despre tampleturile alea. vai ce greu le faceti naibi cu Artistee2 sau cum so numii. Si se mai mira lumea cau picat atqatia bacu ala. cred ca 90% dintre romanii care au dat bacu au preferat sa copieze si tot cu 3u sau ales decat sanvetze.

| cossminnlaur a răspuns:

E gratis, dar e najpa.am avut eu.