| bobcubob90 a întrebat:

Ma jucam fifa 08 si dintr-o data mi se stinge monitoru si imi apare o imagine stearsa. Ies din fifa pe imaginea de desktop totu merge normal. Dau restart si imaginea aia prima care iti apare vad k tot asa urat se vede cu scrisu mare apoi imaginea in care windowsu Xp Sp3 se incarca la fel cu scris mare. Apoi cand imi aleg partitia totul este normal. Cand intru in jocuri tot aceeasi problema cu scrisu mare si imaginile mari. Am intrat in fifa 08 am schimbat rezolutia de la 800x600x32 la 1024x768x32 si imaginea e normala insa cand intru sa ma joc imi merge foarte sacadat. Am pus rezolutia pe 800x600x32 si am facut un print screen care vroiam sa il trimit unui prieten sa ma ajute. Insa constat ca in print imaginea mi-a iesit normal fata de cum se vede in joc.

Am asa Procesor AMD Athlon 64, 2800 +, Placa Video ATI Radeon 9600 Pro Family 256 MB.

Funda celui care ma ajuta sa remediez problema.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ceva îmi spune că placa ta video e cam pe ultimul drum. Dacă ai placă video on board încearcă să o folosești pe aia temporar și dacă și cu aceea face aceleași probleme înseamnă că e de la driverii Windows-ului, și aia recomand să se repare cu o resoftare și instalarea a ultimelor versiuni de drivere.Succes

| anonimguy3 a răspuns:

N-ai nici o problema cu placa video, ai crashuri pe care le poti rezolva daca iti reinstalezi jocu sau daca pui din nou crak-ul peste sau un crack nou de pe net, concluzie ai avut niste erori la rularea jocului se mai intampla, stai linistit ca n-are nimic pc tau, sper ca ti-am fost de ajutor.

| Cosmyn96 a răspuns:

Instaleaza-l din nou.

| sSânzii a răspuns:

Cred că ai problemă cu placa video happy!