| Marian90 a întrebat:

Salut.Joc FIFA 2010 cu rezolutia 1280x960x32, se vede foarte bine grafica dar merge cam prost jocul.Inainte jucam cu rezolutia 800x600x32, jocul mergea bine dar grafica nu se vedea la fel de frumos.Prefer rezolutia 1280x960x32 dar in acelasi timp vreau ca si jocul sa-mi mearga bine.
Ce as putea face? E problema de la sistem, monitor?
Astept raspunsuri.Ms

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu este de la monitor, ci mai degraba de la sistem. Daca vrei sa poti juca Fifa 2010 cum vrei tu... iti sugerez sa-ti cumperi alta unitate sau s-o upgradezi pe cea actuala.
O zi buna! happy

| Ervin a răspuns:

Da un update la placa video de pe site-ul firmei plăcii video happy FUNDĂ?

| johnny1992 a răspuns:

Problema e de la placa grafica...cel mai bine ar fi sa alegi o rezolutie mediana(sa zicem 1024x768) sau daca ai bani disponibili sa faci un update la componentele calculatorului(adaugi rami, o placa video mai noua, etc)

| brotherbod a răspuns:

Eu zic ca ar fi bine ce cu revolutia mai mica

| Borcanel a răspuns:

Ia pachetu asta de aici si spune-mi dupa daca merge http://tiny.cc/rg9o5