| Ovidiu a întrebat:

Ma mai trezesc cateodata(rar) ca imi apar in partitiile D SAU E un folder; asa din senin. Daca il deschid imi da multe fisiere. Dupa il sterg si nu se intampla nimic. Deci imi apar asa din senin. Ce inseamna asta? E de la HDD ceva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Imi place. Nu ai dat nici o informatie despre folder (cum se numeste, ce tip de fisiere contine etc.), ai sters folderul chiar daca nu ai idee de la ce este si deci, ar fi putut cauza sistemului tau de operare, banuiesti ca HDD are un defect prin care apar fisiere si foldere pe el, iar cei care au raspuns totusi au dat raspunsuri foarte la obiect. big grin
Nimic nu apare din senin pe HDD. Daca revii cu mai multe detalii (nume folder, ce fisiere contine, cand apare), vei primi raspunsul/urile corect/e.

| Ovidiu explică:

Da, in afara de GAby87 nu a dat nimeni un raspuns corect sau aproximativ.
Gemenutzele: cum sa-mi intre mie cineva in PC daca imi merge totul perfect, nu gasesc nimic sters sau alte chestii?

Răspuns utilizator avertizat
| Vögeln a răspuns:

Inseamna ca s-ar putea ca cineva sa iti umble prin calculator! incerca sa stergi acele foldere si cauta un program ca sa blochezi calculatorul! si dupa asta vezi daca iti mai apar acele foldere! Ori pot fi niste foldere care apar la instalare unui program! si eu am patit asa: am vrut sa steg niste foldere care(credeam eu ca nu sunt bune de de nimic si ca doar imi acupau spatiu) si nu ma lasa sa le sterg pana nu dezinstalam programul respectiv! Gandeste-te daca ai instalat un program nou in calculator!
funditabatting eyelashes?