| Ea_7898 a întrebat:

Cum pot sa sterg virusii(niste fisiere cu semnul? pe care nu pot sa le deschid) de pe un nokia 3510?big grin

2 răspunsuri:
| robertosi a răspuns:

Daca erau virusi iti mancau cartela creditul trimitea mesaje la toti din lista si dadea telefoane singuri(daca ai salvarea sa politia in lista si ai si virusi te-ai ras). dar ca sa fim siguri mai bine te duci de unde ai luat telefonul.Succes!

| JeRo a răspuns:

Aceia nu sunt virusi acelea sunt fisiere care nu sunt suprortate de telefon, adica telefonul recunoaste numai unele tipuri de fisiere si acele fisiere cu semnu intrebarii nu sunt recunoscute de catre telefon.