| r3laxX a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu cateva probleme de informatica pe:
www.urionlinejudge.com.br/judge/login
Tin sa mentionez ca problemele sunt in engleza si sunt foarte stricte ( daca un space sau ceva nu ai pus bine nu merge).
Am nev de probleme de la Beginer dar daca cine ma ajuta poate face si de la AD-HOC ii multumesc si mai mult.
Rog cine poate sa imi lase pe privat sau ca raspuns o adresa de facebook,mail, skype ca sa putem vorbi.

1 răspuns:
| CinevaNou a răspuns:

Cu ce anume te ajuta daca face altcineva niste probleme atat de simple?