| aannddrreeaa a întrebat:

Ma poate ajuta cineva, va rog, sa-mi ``taie`` niste secvente dintr-un videoclip si sa faca un nou video cu el? Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Dan768 a răspuns:

Uite aici un tutorial : http://www.videotutorial.ro/? p=2605 sper sa te ajute. Funda?

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De obicei taxez pentru asta.Trimite-mi fișierul de editat pe
filemail.com pe adresa morolinux@gmail.com
și un document în care să dai cât mai multe detalii despre ce secvențe să tai din el(de exemplui de la 1:23-1:59 se taie), țîl editez șî ți-l expediaz pe adrea de mail, adresă ce o vei trece la rubrica from.Succces

| ema1ih a răspuns:

Poti sa faci cu movie maker

| aannddrreeaa explică (pentru ema1ih):

Nu pot, am incercat, dar nu reusesc.imi da eroare.ma poti ajutat tu?

| ema1ih a răspuns (pentru aannddrreeaa):

Ti-am trimis mesaj cu vreo 3 programe pe care le-ai putea incerca

| ema1ih a răspuns (pentru aannddrreeaa):

Iti merge?

| ema1ih a răspuns:

Iti merge?

| Siiimo a răspuns:

Pai este foarte usor uite programe care te pot ajuta : `virual dub`; `machete lite`