| korso111 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un nume la acest afect/cum as putea sa gasesc un tutorial pentru a-l reproduce? Multumesc. https://imgur.com/a/t7B32oM

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bâțul și Spasmosul.

| korso111 explică (pentru sadrian46):

Cauti atentie?

| sadrian46 a răspuns (pentru korso111):

Sincer, nu prea. Dar figurina aia este de-a dreptul grețoasă.

| Bizon95 a răspuns:

Pare a fi efect 3D cu ochelari din vechea tehnologie, in care fiecare lentila avea alta culoare in loc de polarizare diferita cum e acum

| Ineys a răspuns:

Photosop. Nu cred ca exista un efect predefinit asa. Sunt mai multe efecte comasate. Pe scurt, cred ca e ceva de lucru ca sa editezi poza aia asa, mai ales daca nu ai habar ce faci.