| soph999 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat? Ce programn de modificat poze sa aleg? voi ce parere aveti? eu as vrea ceva de genu:sa pun poza cu mine intr-un peisaj... dar nu stiu care e mai bun?
multumesc!

4 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Foloseste Gimp Gimp http://filehippo.com/download_the_gimp/6027/ e asemanator cu Photoshop.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu folosesc Corel sau Photoshop. Ambele-s bune, al doilea fiind mai simplu de folosit.

| arysa a răspuns:

Dreamlight editor cred ca este bun pentru ce vrei tu.

| mikey a răspuns:

Imikimi dar se cam observa ca ii mosificata

a vazut poze care erau modificate si nu se observa parca erau adevarate insa din pacate nu stiu cum se numeste