| anonim43 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva?! Am un laptop,iar ecranul arata ca si cum ar fi spart, dar nu cred ca l-am lovit. Cand am miscat display-ul s-a schimbat culoarea din albastru a devenit alb.Ce pot sa fac, dar sa nu fie costisitor?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Pai cred ca ti-a cazut nu? S-a stricat panoul. Si eu am patit la fel recent. Aveam un fel de fluture pe monitor. Trebuie schimbat display-ul. E vreo 2 milioane cred. Depinde de care e. Eu l-am dus la garantie si mi-au pus clapeta noua cu tot cu monitor nou. bafta.

| anonim43 explică (pentru Trynda):

Multumesc ca mi-ai raspuns.Nu sti cam cat costa un display de packard bell -easynote?

| Trynda a răspuns (pentru anonim43):

Pai nu stiu sigur sa-ti spun. In jur de 2 milioane sau mai putin. Daca ai in oras un service specializat iti pot spune ei cu siguranta.