| Lăcătuşu_David_1999 a întrebat:

Mă puteţi ajuta cu o informaţie? Bun de ce mi-se blochează mouse-ul şi tastatura cu toate că activitatea mea pe Pc merge fără probleme dar nu mai pot face nimic. exemplu : mă jucăm COD 3. Şi de odata mi-so blocat mouse-ul şi tastatura jocul păstrând ultimele comenzi Fara a fi întrerupt de nimic. ce să îi fac, ce e devină?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Doar in joc intrerupe? Cati rami ai? Ce sistem de operare? Ce procesor?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )