| Bogdan_Gruita_1993 a întrebat:

Ma puteti ajuta in legatura cu o chestie? Am un Playstation 2 Fat edition si as vrea sa il modez acasa simplu si repede. Daca stiti vreun soft care sa mearga pe un stick si sa il bag in PS va-s fi foarte recunoscator. Va rog sa nu imi spuneti sa ma duc pe siteul "X" sa imi cumpar nu stiu ce chip. Daca stiti cum il pot moda acasa simplu si repede va rog sa ma ajutati. P.S. ( Nu am memory Card )

Răspuns Câştigător
| Rockerul23 a răspuns:

Am avut si eu un PS2 si nu, nu se poate fara chip.
Daca sti tu ca se poate, du-te fa cum sti tu, dar dupa nu spune ca ti-ai bulit PS-ul big grin

2 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

La PS2 nu poti moda cu soft, modare doar cu cip.
Funda?

| Bogdan_Gruita_1993 explică (pentru Fartie):

Ba se poatewinkinghappy laughing). Doar ca nu stiu eu si vreau sa vad daca poate cineva sa ma ajute

| Rockerul23 a răspuns (pentru Bogdan_Gruita_1993):

Am avut si eu un PS2 si nu, nu se poate fara chip.
Daca sti tu ca se poate, du-te fa cum sti tu, dar dupa nu spune ca ti-ai bulit PS-ul big grin