| Ady_Adryan_2000 a întrebat:

Ma vreau sa-mi iau un laptop care e mai bun Acer sau HP

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Lenovo,assus,acer.hp-ul se supraincalzeste.

| K0sti a răspuns:

HP!

| valentin75 a răspuns:

Salut! HP-ul e mai bun. Oricum, foloseste un notepad cooler sub el, indiferenet ce iti cumperi. Nu obtura fantele de ventilatie de pe spate, multi il folosesc pe patura, canapea si obtureaza fantele de la ventilatie, iar in cateva saptamani sunt cu el in service.

| Admunssen a răspuns:

Mai nou, diferenta dintre produsele aparent diferite, nu exista. Recent am schimbat o placa de baza de la exact un HP pe un Acer. Doar cateva comenzi de pe tastatura accesate cu Fn s-au inversat. Daca vrei un laptop bun, alege-l pe cel cu mai multe fante pentru ventilatie. Un Laptop produs de un Brand care inca nu se dezminte ramane Lenvo (fostul IBM)