| LoLa_2487 a întrebat:

Fundita! Care laptop este cel mai bun dintre asus si acer? Vreau si argumentari la raspuns.

Răspuns Câştigător
| VicentiuVice a răspuns:

Sincer as recomanda Asus pentru ca nu se incalzeste asa tare in schimb Acer-urile nu au o racire prea buna. Asa ca bag mana in foc pentru ASUS!

6 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Toate sunt bune!
E laptop deci nu e pentru jocuri doar atat!

| DoRu a răspuns:

Acer!

| hSh3ad a răspuns:

Asus:Republic of Gamers series!
Cea mai tare serie!

| Psihiatra a răspuns:

Asus. Un coleg are Asus si zice ca e cel mai bun dintre toate.Nu stiu de ce?

| recrutul a răspuns:

Depinde de ce configuratie au fiecare... dar un laptop il cumperi cand iti aduce bani, mai bine un desktop, la banii care ii dai pe laptop cumperi un desktop mult mai performant

| Nagy_Andreea_1996 a răspuns:

Recomand laptop Acer deoarece merge foarte bine si e si mai ieftin