| AlaskaYoung17 a întrebat:

Macbook air, macbook pro sau un laptop Acer?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Daca pretul e un factor, clar nu macbook, daca nu te uiti la bani, pentru un laptop merge si un macbook, e compact, robust, isi face treaba. Daca iti trebuie ceva mai mult decat stat pe net si vizionat filme, ascultat muzica. Adica daca vrei sa te joci sau ai nevoie de un laptop mai performant, categoric nu macbook. Tu decizi.

1 răspuns:
| someone00 a răspuns:

Am macbook pro si pot sa spun ca e foarte bun. Laptop Acer si Macbook air n am folosit, in consecinta nu ti le pot recomanda.