| AvrameL a întrebat:

Mai am o intrebare... inainte am avut un windows si l`am shcimbat cu altul dar a aparut o problema nu imi gaseste cablu de date de la telefon :| asa imi arata http://postimage.org/image/t9yh4e0rh/

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Trebuie să REINSTALEZI driverul de la telefon ( presupun că avea Cd de instalare ).

| AvrameL explică (pentru bursuc001):

Nu am avut si nu cred ca ii de la telefon... cred ca e de la windows straight face si nu stiu cum sa rezolv problema sad

| bursuc001 a răspuns (pentru AvrameL):

"Indirect" este de la Windows, în sensul că atunci când l-ai reinstalat ai "pierdut" o parte din drivere ( înainte de a formata hardul şi de a instala alt win TREBUIA să faci o copie după drivere ).

Acel "avertisment" îţi spune că "hardware-ul nu a putut fi instalat din cauză că programul NU a putut găsi softul necesar".

Spune-mi exact ce tip de telefon ai ( denumire/serie/număr ) şi vedem ce tip de driver găsim...
Şi ce tip de Windows ai acum.