| Genesis29 a întrebat:

Mai am o problema destul de grava. In PC acum am 3 windows-uri (Poza: http://img33.imageshack.us/i/problemat.png/ ). Intrebare: Cum fac sa dezinstalez 2 dintre ele? Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi formatează partiţiile unde se află celelalte Windows-uri urmând săpăstrezi pe cel mai ok din ele, recomand eu.Succese.

| Twitter a răspuns:

Formatezi partitiile unde se afla cele 2 pe care vrei sa le stergi!

| DoK a răspuns:

Nu poti sa dezinstalezi pe doua, trebuie sa ai un disk cu un windows si cind o sal instalezi sa pui mai inainte ca el sa shtearga totul de pe calculator si dupa asta instaleaza mai departe windosul de pe disc. Alta posibilitate de a sterge windosurile nu-i.