| 1123456789 a întrebat:

Mai am si eu sansa sa gasesc iPhone 5 de vanzare ( nou nout cu garantie) in magazin sau online undeva? Daca da lasati comentariu cu site... Funda!

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Da, se gaseste. Spre exemplu la reprezentantele operatorilor de telefonie e inca si expus in vitrine. Si aici inca e pe stoc: http://phoneland.ro/......ocked.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pe OLX

| ViktorVictor a răspuns:

IPhone 5 a fost inchis din vanzare din cauza la lansarea 5S 5C acuma ca si cum s-a transformat numai ca in mai bun, cu procesurul A7, iPhone 5 fa vi lansat in vinzare dupe iPhone 6, copiile ramase iPhone 5 in fabricat vor fi vincdute cum acuma 4S