| Andrei_Andii_1998 a întrebat:

Mai devreme mi-am bagat un alt anti-virus(bitdefender), iar acuma cand vreau sa intru in jocuri nu pot sa intru, de ex la metin2 imi apare o casuta cu log si scrie : Sorry, your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration the try again, sau Gta san andreas imi da don't send. De ce?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei,stii de ce se numeste categoria asta Totul despre TPU? Pentru ca este destinata intrebarlor despre TPU si nu despre tehnologie.O seara buna.