| LisaJulie a întrebat:

Mai nou videoclipurile restrictionate de varsta sunt ascunse pe YouTube! Nici pe FreeTube nu le găsesc! Este încă o măsură de fi sigur ca nu accesează niciun minor videoclipuri pentru adulți! Macar sa le pună separat cum au pus videoclipurile separat pe YouTubeKids!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce e rau in asta?

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Pai mai întâi le restricționează și ma pune sa instalez FreeTube ca să le pot vedea liniștita acum le ascund! Plus ca unele videoclipuri nu sunt chiar mature și le-au restricționate degeaba!

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Cine te pune sa instalezi freetube?

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

L-am instalat deja, pentru ca nu voiam sa pozez buletinul sau permisul de conducere ca să am acces la niște videoclipuri

| elennaionela14 a răspuns (pentru LisaJulie):

Si eu am facul la fel

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Pai daca nu vrei sa folosesti versiune oficiala de la Youtube nu prea vad de ce ai plangeri...

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Nu înțelegi, videoclipurile care restricționate acum sunt ascunse pe YouTube, am intrat și pe FreeTube sa le vad dar nici acolo nu le găsesc!

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Eu ma uitam la niște documentare cu dispariții misterioase nu la ceva ilegal!

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Uite ai aici detalii despre cum sa restrictionezi sau nu contul de Youtube.

https://support.google.com/......wer/174084