| alepatry a întrebat:

Mai stiti si alte site-uri gen TPU, dar sa fie pe romana, imi trebuie site-uri la fel ca TPU, multumesc mult, cine imi da cea mai amre lista de site-uri de acest gen, primeste fundita, multumeschappy

16 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Listă nu cred dar mai este My expert, dar nu este aşa prietenos cu utilizatorul ca TPU, şi publicul acolo în general este de vârste de peste 17 ani.

| LoveMusic a răspuns:

TPU-ul este prima reţea socială din România, pe locul I.Deci,TPU e de neînlocuit.Nu se poate compara.Niciun site nu se poate compara cu Toţi pentru Unu. happy

| maria ;x a răspuns:

La fel nu st... dar ai putea sa intrii pe The West s`au pe 4story sunt site-uri bune.imi principiu mie imi plac. puphappy

| Lol_1641 a răspuns:

Nu stim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU este the one and only.

| cristyro a răspuns:

Answers.com
answers.yahoo.com
answers.google.com

| andreim2011 a răspuns:

Www.asker.ro, in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://zoynkss.com/ e un site nou din iulie :D... e si primul site de socializare din Romania :D si in romana poti sa iti pui si poze galerie flash

| Whatafy a răspuns:

Http://edeir.ro/ - de acesta ai auzit? Mi se pare cel mai ok in limba romana.

| vnp a răspuns:

Cel mai bun este: www.vnp.ro

| OanceaAndrei22 a răspuns:

Aici poti gasi cateva siteuri aseamanatoare http://goo.gl/wDRB2T

| Amelica a răspuns:

TPU este cel mai bun...

| SCN a răspuns:

Ar mai fi si www.amointrebare.ro - Este un site de intrebari si raspunsuri cu un design prietenos, unde poti avea si conversatii private cu ceilalti utilizatori si poti chiar castiga premii daca esti activ... Au si un blog ( http://blog.amointrebare.ro ), un posteaza zilnic chestii amuzante...

| Viorel_Vica_1994 a răspuns:

A aparut un nou site de intrebarii si raspunsurii: https://aflaraspunsul.ro/.