| Explorer25 a întrebat:

Stiti cumva un site unde sa-mi creez un blog in romana. Vrea sa ma refer ca blogul sa fie in romana si sa il poata accesa romanii. Cel mai bun raspuns primeste Funda! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Www.blogger.com apartine lui google. faza tare este ca odata ce ai cont google ai acces la blogger. e usor de utilizat. tot ce trebuie sa faci este doar sa-l activezi. poate fi accesat de oricine.

| Brotacelul a răspuns:

Recomand tot www.ucoz.ro - e destul de usor de folosit si ai si forumul comunitatii din Romania (forum.ucoz.ro) unde gasesti destul de multe informatii utile.

| alien45 a răspuns:

Ucoz. ro