| RAY a întrebat:

Mai sunt blogurile populare in ziua de azi sau totul s-a cam mutat pe Youtube?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Ai dreptate vlog -ul e la putere acum.

| Eduard619 a răspuns:

Slabut de tot, iti dai seama ca majoritatii le este mai usor si la indemana ca asculte/vada ceva in loc sa citeasca.
Dar mai sunt si oameni care le face placere sa isi exprime emotiile in scris.

| RAY explică (pentru Eduard619):

Tie isi place sa citesti?

| Eduard619 a răspuns (pentru RAY):

Depinde ce, citesc mult cursurile daca se pune.laughing))

Bula
| Bula a răspuns:

Blogurile sunt scrise de cei care se simt talentati si sunt destinate celor caror le place sa citeasca.
Vlogurile sunt facute de cei care au papagal bun si sunt destinate celor care nu stiu sa citeasca mai mult de 1-2 randuri (sau nici atat).

Vlogurile au tendinta puternica de crestere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost și pe blogul tău, stai liniștit.

| MihaelaDart a răspuns:

La mine sunt in egala masura