| anonim_4396 a întrebat:

Mâine se face upgrade la Windows 8.1 către 10? Și încă ceva, cum șterg din opera la iphone tot istoricul? Am intrat in setari si am sters si istoris si cache, dar cand intru pe google.com pe Opera tot mai am la cautari acolo ce a căutat cel care a avut telefonul înainte.

1 răspuns:
| Λndrei a răspuns:

De mâine începe. Probabil o să mai dureze ceva până pui tu mâna pe el.
Am testat ultimul build al lor, 10240 (nu este preview), și avea probleme cu plăcile nVidia.
Nu mi se pare cine știe ce și din câte se aude Windows 10 este și ultimul,(va primi patch-uri și upgrade OTA)