| TheWanted a întrebat:

Am o intrebare nu pot sa sterg istoricul la opera adica sterg ce am vizitat, ies din opera, intru la loc mai tarziu, si istoricul care trebuia sa fie sters imi apare deci nu pot sterge istoricul. cum fac sa il sterg si cand intru inapoi sa fie sters?

Răspuns Câştigător
| CapDeCiuperca a răspuns:

Download ccleaner, install apoi intri dai reuleaza ccleaner si sterge istoricul.+ca iti mai usureaza compiuterul de gunoi cookies si alte.

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Foloseste CCleaner, e free happy

| cammm a răspuns:

Opera: Menu-> History, selecteaza in functie de timp si da click pe butonul Delete pentru a sterge.

Dar sterge tot, si din folderul older, si de azi si de ieri.

cu placerehappy

| TheWanted explică (pentru cammm):

Frate, stiu cum se sterge si unde dar pur si simplu ramane acolo chiar daca incerc sa il sterg

| Popescu_Margye_1905 a răspuns:

Dai in partea de sus unde scrie opera dai pe istoric si acolo il stergi