| Piticuuu a întrebat:

Mda...categoria nu stiu:-sDeci, aveam in casa un Samsung E1120, si era codat pe alte retele(mi-am dat si eu seama acum)eu il aveam pe vodafone.Si intr'o zi mi-am bagat cartela de cosmote in el si imi cerea un cod, eu am crezut ca e codul pin al cartelei, de fapt era codul acela de decodare pentru cosmote..si uite asa am blocaaat telefonuul...si acum cand il deschid,cu orice cartela in el, imi scrie 'Inserati parola' iar daca nu bag vreo cartela in el, merge deschis fara sa ceara parola.Intrebareaa meaa:Ce parolaa trebuie sa scriu:-s? Si de unde o iau,stiu si varianta in care ar trebui sa ma duc sa il deblochez sa dau bani, dar am nevoie de el azi, si nu am cum ajunge decat in weekend sa il deblochez.

2 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Ai putea sa incerci ce spune aici http://www.hotukdeals.com/misc/samsung-e1120-free-unlock-code-701443 dar pe riscul tau, nu stiu daca functioneaza