| anonim_4396 a întrebat:

Mda, poate e patetic, dar chiar nu ma pasioneaza computerul, asa ca nu prea ma pricep.So,intrebarea este:cum fac sa sterg tot istoricul de azi de exemplu[sau cel de acum 7 zile, etc]? Adica pe tot odata, sa nu stau sa sterg fiecare site pe care am fost s. a. m. d? FUNDAA! Multumesc!^^

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Internet->tools-> Privacy->clear your recent history->clear now.si gata. Sper ca te-am ajutat!happy

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Internet->tools-> Privacy->clear your recent history->clear now.si gata.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Indiferent de browser, inclusiv daca ai folosit mai multe browsere in timp, poti sterge tot istoricul odata folosind un program de curatare gen CCleaner, acesta este gratuit, are interfata si in limba romana si il poti descarca de pe portalul Piriform.com. Numai bine!