| LoOvE a întrebat:

Daca sterg istoricul din Google Chrome, mai poate cineva sa vada prin alte moduri pe ce site-uri am fost eu?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| Phantasmagoria a răspuns:

Te-ai uitat la porno, huh?smug laughing Stai chill ca nu o sa afle nimeni, nu se mai poate vedea.Istoricul e sters.

| VivianneMnt a răspuns:

Daca ai cautat pe google si altcineva cauta acelasi lucru siteurile respective tot apar cu mov, chiar daca ai sters arhiva. Asta ar fi cam singura chestie si e putin probabila.

| LoOvE explică (pentru VivianneMnt):

Pai si chestia aia mova cu pot sa fac sa dispara? Sa fie iar albastru?

| VivianneMnt a răspuns (pentru LoOvE):

Am descoperit cum! Dai click dreapta pe site-ul respeciv -> inspectati elementul si jos in dreapta apare culoare si selectezi albastru. Bafta!
Funda? puppy dog eyes

| Sorinacio a răspuns:

1.Nu
2.Cred ca stiu ce site-urirolling on the floor

| eduardpuiu93 a răspuns:

Nu mai are cum. Decat daca se duce la furnizorul de internet la care esti abonat. Le poate cere un desfasurator cu siteurile accesate. Asta poate face numai cel care a semnat contractul cu respectivul furnizor de internet.

| COSMIN457 a răspuns:

Nu dar ai putea mai bine sa dai pe eliminati elementele selectate.

| AndreLove a răspuns:

Cum se sterge istoricul?

| Bogdanescu a răspuns:

Imposibil,deoarece istoricul nu mai exista!laughingDoar daca merg la RDS si fac cerere si asteapta nustiucat timp pana vine hartia, dar e cam complicat! Deci nu va stii nimeni in afara de tine ca ai umblat pe RedTubelaughing

| LoOvE explică (pentru Bogdanescu):

Ma da de unde sti u ca intru acolo?rolling on the floor

Mai exista si alte site-uri pe lumea asta.

| Bogdanescu a răspuns (pentru LoOvE):

Aaaaaa,scuze,ai intrat pe PornTube
laughingrolling on the floor

| Bogdanescu a răspuns (pentru LoOvE):

Sau poate te-ai uitat pe site-uri de pe lumea aialalta ca pe lumea asta nu-s fainelaughing

| LoOvE explică (pentru Bogdanescu):

Simpaticule hai ca mai facut sa rad rolling on the floor...Acum serios nu am intrat nicaieri, vroiam doar sa stiu.winking

E bine ca mai exista si persoane din astea k tinewinking

| domniq a răspuns:

Pe ce site-uri ai intrat? +18laughing) daca stergi istoricu nu mai vede nimieni ce site-uri ai accesatbig grin

| LoOvE explică (pentru domniq):

Si tie iti spun la fel..De unde sti ca pot intra doar acolo?