| Fetitsa123 a întrebat:

Merg foarte greu jocurile d epe facebook dar nu stiu de ce. Daca mai sterg din aplicatii vor merge mai repede?

3 răspunsuri:
| Expertul a răspuns:

Din cauza ca este solicitat jocul prea mult sau din cauza ca iti merge internetul greu, poti sterge din aplicatii dar nu cred ca da rezultat.

| Arikumo a răspuns:

Nu prea are rost sa stergi din aplicatii, din cate stiu, jocurile de pe FB sunt bazate pe Adobe Flash Player, incearca sa descarci ultima versiune de aici http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/
Daca nici asa nu merge, inseamna ca browserul este de vina, sau configuratia calculatorului tau

| Reio a răspuns:

Am aceeasi problema dar nu numai la jocurile de pe fb. Sunt jocuri care la inceput merg bine iar dupa ce joc mai mult timp pe ele incep sa mearga greu si coolerul,, baga mare''. Uneori se blocheaza si,, opreste scriptul'' dupa care zice ca are o problema cu pluginul. Am facut update la Adobe Flash Player dar problema nu s-a rezolvat. Probabil este si din cauza laptopului dar mai trebuie sa fie ceva pentru ca initial jocurile merg fara probleme dar in timp apar simptomele astea. Cred ca undeva pastreaza un fel de coockiuri, ceva.