| anonim_4396 a întrebat:

DAU Funda,

Buna TPU de curand am intrat pe facebook si imi merg jocurile in reluare..merge greu netu dar, doar pe facebook. ce as putea sa fac?

funda

Răspuns Câştigător
| SoJustMeAndU a răspuns:

Si la mine merge greu si stiu si din ce cauza. S-ar putea sa ai niste pagini "inghetate"adica care le-ai deschis mai demult si au ramas in stand-by.La un moment dat trebuie sa-ti apara o casuta in care iti spune cum sa le distrugi. Funda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1) ai net prost
2) ai calculator prost.

| gago a răspuns:

Doar la stick run imi merge in reluare am comp bun si netul la fel

doar acel joc stickr un

| denna_6865 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu..eu mi-am rezolvat-o cand am descarcat avast(antivirus, are si aplicatia si pentru internet). mie imi merge mai bine acum. sper sa iti fie de folos. aaa si de obicei este contra cost. dar eu am luat tryal-ul. ok nu stiu daca am scris corect nu conteza akm.este pentru 30 de zile.ca un fel de proba. sper sa te ajute cu ceva.

| PanteraRoz1997 a răspuns:

Incearca al browser de internet:eu folosesc opera si merge destul de bine

| DexterCLICK a răspuns:

Incearca al browser de internet..eu zic ca cele mai bune sunt: 1 Google Chrome, 2 Opera, 3 Mozilla