| RealKing01 a întrebat:

Merita sa cumpar boxele astea? https://www.emag.ro/......D162PFBBM/
Au 180 wati si 3 cai cred ca se aud tare cat trebuie, ce frecventa ar avea, 50-20.000 Hz sau mai putin?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai bani si nu ai ce face cu ei MERITA sa-ti cumperi tot ce vezi, chiar daca nu-ti trebuiesc happy

| RealKing01 explică (pentru Violleta2022):

Creca' n a avut cine sa raspunda la intrebare si ai raspuns tu, oricum e ceva de bine sau de rau? happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru RealKing01):

Doar pentru tine face sens intrebarea aia, ca "meritatul" ala este in functie de banii si preferintele tale, care nu ne afecteaza pe noi, in nici un fel.

Il cumperi numai daca ai mare nevoie de el, fiindca numaia tu stii daca merita sa dai banutii aia pe el.

Personal, iti spun sincer ca "nu merita" fiindca nu-mi place deloc, fiind urat si inutil pentru mine.

| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei sa faci pe DJ-ul la petreceri in sali mari sau aer liber poate. Daca vrei un gratar in curte si muzica in camera nu, is prea puternice si voluminoase.

| RealKing01 explică (pentru Wr3nch):

Care e mai bun cu 150wati sau 180wati?