| theROOcKsTArr a întrebat:

Merita sa-mi cumpar un iPad?

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Numai daca esti dependenta de net si daca nu ai un laptop, in rest nu e cine stie ce, eu l-am luat cand a aparut pentru ca sotul meu isi luase noul i-phone si vroiam si eu ceva nou si daca ma crezi rar il deschid mai bine ma impac cu laptopul.

6 răspunsuri:
| lucian a răspuns:

Nu. mai bun un laptop

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Nu, altceva.

| meyou a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti cumperi un laptop, e mult mai bun

| GCS_5675 a răspuns:

Acuma parerile fiecaruia sunt subiective...merita si nu prea. depinde de stilul de viata al fiecaruia. personal, cum sunt plecat mai tot timpul, este ideal pentru un mail, un net.pe drum, ca sa zic asa.bine, nu mai punem la indoiala capacitatile exceptionale, in multimedia. daca esti interesata eu am unul de vanzare, cu garantie, intr'o stare foarte buna.

| m3greeny a răspuns:

Da!