| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa modezi un ps4?

Ce avantaje sunt?

Ce dezavantaje?

Cat costa?

În ce consta modarea?

Se pot lua jocurile cu pc (cablu usb) sau direct de pe consola?

Răspuns Câştigător
| popsorin a răspuns:

Merita sa modezi un ps4?
Nu.
Ce avantaje sunt?
Toate jocurile gratis.
Ce dezavantaje?
Se strica si ti-o iei in freza.in caz de ai garantie o pierzi.
Cat costa?
2-3 milioane.
In ce consta modarea.
Schimbarea unei componente sau instalarea unui program dupa caz.
Se pot lua jocurile cu pc?
Nu, doar le descarci le pui pe hddu ps4 si il conectezi dupa la ps4.
FUNDA?
NU MERITA

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca esti bou, probabil. Ai jocuri online moca super tari pentru el, risti sa ti-o iei in freza cu online-ul de tot dupa ce il modezi. De ce ai face asta? A, da, ca esti un hotz nenorocit si vrei sa piratezi cit cuprinde. Atunci ghinion, fiecare ocupatie cu riscurile ei.