| Andreea555012 a întrebat:

Merry Christmas everyone! Am si eu o întrebare. Pot cumva instala Adobe flash player pe un iPad mini ca sa pot juca un joc? Dacă da imi puteți da un link de unde i-l pot descarca ( gratis dacă se poate ). Mulțumesc. Dau funda.

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu se poate instala...

| Andreea555012 explică (pentru CinevaNou):

De fapt exista un browser pe care il pot instala gratis, dar pentru flash player imi cere bani.

| CinevaNou a răspuns (pentru Andreea555012):

In mod oficial nu e suportat, nici pe ultimele telefoane android nu mai e, pentru ca flash e gandit pentru pc si iti consuma extrem de rapid bateria. Dar daca vrei neaparat poti incerca un jailbreak, si pierzi si garantia...