| kanajambe a întrebat:

Mesajele trimise gratuit pe www.moove.ro cine le plateste si cum? exista capcane sa gasesti banii pe factura sau lucruri de genul asta? multumesc :)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am cine le plătește. Cât despre surprize în factura n-are cum atâta timp cât nu îți cere date personale cum ar fi un DNI sau adresa ceva. Ceea ce mai știu e ca site-uri de genu nu durează foarte mult timp după ceva vreme sunt închise.

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca e teapa : sms-ul de inregistrare vine imediat insa SMS-urile trimise nu ajung la destinatie. Cine stie in ce baza de date a intrat numarul meu de telefon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va *** dc nu mai mancati **** ca eu am platit 5 mil. firati ai draq de hoti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coca de ce mai sunat

| gabiboos1234 a răspuns:

Mie nu ma lasa imi apare nu stiu ce radio incercati www.moove.ro

| claudia_6762 a răspuns:

Si eu am cont si nu am patit nimic.folostel cu incredere

| elena_5498 a răspuns:

Nu este nici o factura si poti trimite sms gratis si nu patesty nimic