| ralucaaadobre8 a întrebat:

Pe desfasuratorul de la digi mai exact pe factura apar si mesajele(de tip text) care au fost primite si trimise? Sau aceluia care ii vine factura, pe numele lui, poate vorbi cu operatorii sa primeasca online sau ceva de genul? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Da se poate primi online si vin si mesajele care au fost trimise dar nu si continutul lor. Doar spune de la cine ai primit si la cine ai trimis.

| ralucaaadobre8 explică (pentru Evolution):

Am inteles. ma interesa doar continutul daca apare. multumesssccc

| Evolution a răspuns (pentru ralucaaadobre8):

Nu si nu apare la nici-o telefonie mobila.