| smilerz19 a întrebat:

Mi-a sters cineva din calculator Microsoft Word si Power Point. Si nu gasesc pe Google. Stie cineva de unde sa il downloadez gratis? Sau daca poate cineva sa mi-l trimita? Va rog! Macar Microsoft Word, ca trebuie sa scriu ceva si sa ii pun parola. Si pe Wordpad nu se poate pune parola. Va rog mult! Dau funda la cel mai rapid si folositor raspuns! Multumesc mult mult!

2 răspunsuri:
| Woodvlad a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu, dar mi-a fost de folos DanSor