| adriana15 a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand un samsung star si i-au jocuri de pe net apoi le transfer prin cablu in telefon si dau insalare apoi imi zice fisier nesemnat.Ma puteti ajuta?
Va rog

Răspuns Câştigător
| skydriver a răspuns:

Iti zice fisier nesemnat, ii dai ok si continui instalarea! Daca ii zice fisier neacceptat sau fisier corupt, inseamna ca jocul respectiv nu merge pe tel! ai zis "star", star e samsung s5230 nu? intra aici http://s5230.go.ro/ si descarca-ti jocuri, wallpapere, filme pentru el!

8 răspunsuri:
| cristina12310 a răspuns:

Incearca sa il trimiti instalat de pe pc big grin, la mine merge in ambele feluri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai cont esti chioara ca scrie mare si doar daca scrie fisier crupt nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E proasta

| xXSpikeXx a răspuns:

Eu iti propun sa iei jocuri de pe site-ul asta http://ss5230.com/

| Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Am si eu un tel la fel si trebuie sa da Cont. si apoi install si mere

| Lexx_1910 a răspuns:

Cum pun jocuri pe tel?big grin [acelasi tel] ca nu gasescsad

| Madalin_Mireuta_1998 a răspuns:

Pai trebuie sa fie jar, java sau jad ca sa mearga, si unele chiar nu merghappy