| Bogdannn96 a întrebat:

Mi-am activat extraoptiunea 3100 de la COSMOTE, iar dupa ce am instalat setarile de net nu merge sa intru pe nici o pagina de net. Stiti cumva de ce?

1 răspuns:
| lory_6999 a răspuns:

Da pentru ca degeaba iti activezi net pe telefon in primul rand nu ar fi trebuit sa iti pui net daca vrei sa-ti pui net atunci trebuia sa te duci la magazinul COSMOTE si de acolo un angajat ti-ar fi facut ce trebuie sa fie facut ca sa mearga netu si in al doilea rand netu e codat si e un site la ei pe calc de unde pot sa afle codu si asa iti activeaza netu... stiu pentru ca un prieten de al meu asa a facut... funda?