| Razvan_7138 a întrebat:

Mi-am ales 2 telefoane care mi la-ti recomanda?
1. Nokia 2730 classic
sau
2. Nokia 5130 XpressMusic

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nokia 5130? de ce? pai... findca arata super big grin

| RealLife a răspuns:

Eu am Nokia 5130xpressmusic si sunt foarte incantat de el!

| LoOvE a răspuns:

Nokia 2730 classic

| yoyodedeea a răspuns:

Hmm
eu am Nokia 5220 xpressmusic /maikmea, la fel ...si o colega de clasa are 5130 de care zici tu...sincer nu-ti recomand xpressmusic dintr-un sg motiv
toate 3 avem aceeasi problama gen: se blocheaza, asc la radio scoti castile, te suna cineva si cand raspunzi nu se mai aude nimic
trebuie sa-l inchizi/deschizi si abia apoi sa vb laughing
in rest mi se pare okhappy
eu una m-am obishnuit cu el

| ankutza17 a răspuns:

Xpressmusic.sigur

| OneMoreGirl a răspuns:

Nokia 2730 classic

| lastman024 a răspuns:

2730 este foarte greoi, tastele merg greu, raspunde greu la comenzi, 5130 este mult mai bun

| Dalilah a răspuns:

Eu as alege Nokia 5130 XpressMusic. Acum depinde de necesitatile tale.