| sindeiu a întrebat:

Mi-am bagat credit cu 3 euro in cotul prepay cand intru in my Orange nu imi arata 0 euro si eu am bagat 3 euro in contul meu

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Bruh ți s-au convertit în minute, mesaje sau net.

| sindeiu explică (pentru Catrice):

N-am minute si nici net, am incercat

| darrio2007 a răspuns (pentru sindeiu):

Vei avea doar apeluri de 3 euro, pentru ca nu ai ales nici o optiune.

| sindeiu explică (pentru darrio2007):

Doar nu merge nici sa sun

| dinaprilie a răspuns:

Daca ai bagat pe nr care trebuie inseamna ca erai dator la eu si ti/au tras cei 3 euro pe dreapta

| sindeiu explică (pentru dinaprilie):

Nu eram dator cu nimic mereu imi incarcam telefonul cu 5 euro

| dinaprilie a răspuns (pentru sindeiu):

Daca ai codurile de confirmare si dovada platii, apeleaza/i si "da/le la cap".