| Gabi16 a întrebat:

Mi-am cumparat consola xbox360 si mi se blocheaza cand joc FIFA 13 in meniul jocului dupa un anumit timp. Consola nu e modata, e nou-nouta, CD este si il nou-nout. Ma joc 3-4 ore si dupa se blocheaza, poate fi de la supra incalzire, daca iau un cooler pentru laptop si sa il pun la xbox ar fi bun? Va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ceri sfatul cuiva care se pricepe si are cunostinte in domeniu. Aici o sa iti raspunda doar copii complexati

| ƘЭлT a răspuns:

Problema e ca xbox360 nu are racitor si se blochaza ti-as recomanda sa joci mai putin pe el.Succes

| Exposito1 a răspuns:

Du-te la un service si vezi ce spun cei de acolo ca sa nu faci tu de capu tau asa si sa nu fie bine.

| FT9CR7 a răspuns:

Ce nu iti ajunge 3-4 ore? big grin bine ca se blocheaza nu cheltui timpul in zadar