| Kokolina a întrebat:

Mi-am cumparat niste casti ca acestea http://www.carrefour.ro/produs/casti-hello-kitty-ear994h k-17445.html de la Carrefour, pe cutie scrie :"Casti DJ cu microfon". Ideea e ca are o singura mufa pe care daca o bag in gaura verde doar se aude in casti si daca o bag in gaura roz ( cea pentru microfon) nu se aude nimic din ce vorbesc.Ce sa fac?
Tin sa mentionez ca toate setarile microfonului sunt bune adica volumul este la maxim si totul e in regula.

P.S: Vreau sa le folosesc pentru skype pe calculator.

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Le duci inapoi! Alta solutie nu vad!

2 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Nu are microfon castile!

| rtvskyline a răspuns:

Politica de returnare a produsuluihappy