| Myr3ll1994 a întrebat:

Mi-am cumparat un calculator nou procesor intel dual core de 6000, placa video ati 1 gb, ram 4 gb, hard 540. imi merge orice joc?

Răspuns Câştigător
| procust a răspuns:

Depinde de ce model de ATI ai, dar in principiu iti va merge cam orice joc de pe piata! Procesorul e arhisuficient, ramii sunt destui asa ca poti trece linistit la gaming!

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nuuu... pentru. ca n-ai zis ce placa video ati de 1 gb! ce procesor dual-core de 6000 mai e si asta?big grin e cumva vreun amd athlon 64 x2 seria 6000? in fine, zi si ce placa video ai, seriabig grin. Desi eu as putea sa zic direct: da, vere cred ca-ti merg cam toate jocurile, de mers merg... dar cat de bine nu stiubig grin

| costymaximus a răspuns:

Da, merg toate, dar la rezolutii diferite.

| mysteryo_3033 a răspuns:

Iti merge orice joc doar asassins cred 2 nu cred ca merge la grafica maxima dar oricum sa o folosesti sanatos e buna rau

| asd a răspuns:

Gta 4 poate o sa mearga sacadat la totu plin la rezolutie si alea

| asd a răspuns:

Gta 4