| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat de curand un calculator nou. Totul merge bine jocurile ok infara de metin. Cand intru in el calculatorul se reseteaza. Am instalat si windows de 2 ori si update la el tot si degeaba. Pc are 1 gb ram procesor intel dual core 1.6 ghz placa video 256 integrata. Oare poate sa fie de la placa video? Va rog ajutati-ma dau funda.

2 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Mai lasa-l dracu' de metin! Ce joc de rahat, nu-l suport!
Iti distrugi calculatorul pentru un amarat de joc!

| claudiu11re a răspuns:

Omule lasate de metin ca e virusat asa am patit si eu ...si tot intram in el pana mi-am facut calculatoru praf...