| RaulStefan1 a întrebat:

Mi-am cumparat un leptop ACER cu windows 8, cum instalez window-ul direct din leptop?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai poti sa resetezi windows-ul http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/restore-refresh-reset-pc sau folosi utilitara de la Acer (cauta in Start "Acer eRecovery")

| RaulStefan1 explică (pentru al3xander):

Mersi foarte multbig grin

| al3xander a răspuns (pentru RaulStefan1):

Pentru nimic, numai bine!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IonutGaby a răspuns:

Adica fii mai expplicit

| RaulStefan1 explică (pentru IonutGaby):

Mi-am cumparat leptopul cu windows 8 incorporat in el am avut unu-l cu windows 7 la cara deadeam f12 dar la asta nu mergebig grin

| RaulStefan1 explică (pentru IonutGaby):

Poi mi-am cumparat leptopul cu windows 8 incorporat si nu stiu cum sa ii dau sa porneasca instalul